Systemy wystawiennicze / Stoiska targowe

Nasze stoiska budujemy w oparciu o dwustronnie podświetlane kasetony z wydrukiem na tkaninach tekstylnych. Istotną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wielokrotnego używania kasetonów w systemie SLIMFRAME. Dzięki wymiennej grafice w łatwy i szybki sposób możesz zmienić wygląd stoiska, dodatkowo same kasetony można ułożyć samemu w różnych konfiguracjach. Stoisko możesz w przyszłości rozbudować o kolejne elementy systemu np. digital display, zadaszenie lub magnetyczne uchwyty, a całość będzie kompatybilna z kasetonami które już posiadasz.

Jako producent oferujemy pełne wsparcie od etapu projektowego po samo złożenie stoiska. Każde stoisko projektujemy indywidualnie dopasowując się do potrzeb klienta.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych aranżacji wraz z krótkim opisem dzięki którym łatwiej znajdziesz to czego potrzebujesz.

Stoiska targowe - 2x2m

Stoisko 2x2m z ladą

Stoisko w tym układzie doskonale sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. Dzięki prostopadłym ściankom jest wyjątkowo sztywne i widoczne z każdej strony. Dzięki kilku wariantom layout’u na pewno sprawdzi się w każdej sytuacji. Możliwe jest całkowite, lub częściowe podświetlenie elementów ścianki jak i lady.

Stoiska targowe - 2x3m

Stoisko 2x3m z ladą

Powiększona wersja standardowego stoiska, zapewniająca więcej przestrzeni między innymi na dodatkowe stand’y, lub po prostu dająca więcej swobody. Tak samo jak w mniejszym wariancie, możliwości layout’u i podświetlenia są szerokie, więc dopasowanie do indywidualnych potrzeb nie stanowi problemu.

Stoiska targowe - 2x4m

Stoisko 2x4m z ladą, kantorkiem i siatką

Rozbudowana wersja stoiska dająca dodatkowe możliwości aranżacji. Dzięki kantorkowi możemy bezpiecznie przechować cenne przedmioty, lub zmagazynować w nim na przykład materiały reklamowe, których stosy mogły by zaburzyć estetykę stoiska. Dodatkowy panel z siatką umożliwia jednoczesną ekspozycję grafiki jak na przykład logo firmy, pozwalając jednocześnie dostrzec to co dzieje się w środku stoiska.

Stoiska targowe - 3x3m

Stoisko 3x3m z ladą i płotkiem

Ten wariant stoiska daje dużo swobody, pozostawiając przestrzeń na własne dodatki typu stand lub display. Specjalną ściankę o szerokości 3 metrów można wykorzystać do prezentacji najładniejszych grafik, w których brak łączeń jest kluczowy a dodatkowy płotek zapewnia nam zarówno sztywność konstrukcji jak i dodatkową ekspozycję.

Stoiska targowe - 3x5m

Stoisko 3x5m z 2 ladami i kantorkiem

Kiedy jedna lada to za mało można zainteresować się tym wariantem. Stoisko to jest idealne do obsługi większej ilości potencjalnych klientów, gwarantując że na nic nie zabraknie miejsca. Dużo przestrzeni ekspozycyjnej w połączeniu z kantorkiem i podwojeniem stanowisk obsługi, zapewnia idealną opcję dla większych firm.

Stoiska targowe - 3x5m

Stoisko 3x5m z ladą, kantorkiem i sekcją obrotową

Ludzkie oko poza światłem i kolorem w pierwszej kolejności przyciąga ruch. Dlatego też mamy w swojej ofercie stoisko z elementami ruchomymi, które na pewno przyciągnie wzrok każdego, kto przejdzie obok. W połączeniu z elementem sufitowym stoisko to daje wiele możliwości aranżacyjnych zapewniając niezwykle atrakcyjną ekspozycję.

Stoiska targowe - 3x5m

Stoisko 3x5m z 2 ladami i kantorkiem

Druga wersja stoiska z dwoma ladami, nastawiona na ekspozycję z minimalną liczbą łączeń. Daje mniej możliwości aranżacji wynagradzając to zwiększoną estetyką ekspozycji.

Stoiska targowe - 4x7m

Stoisko 4x7m z 2 ladami, kantorkiem, daszkiem i 2 sekcjami obrotowymi

Stoisko dla najbardziej wymagających, zapewniające wszystko czego można oczekiwać. Dużo przestrzeni ekspozycji, bezpieczeństwo, szybką obsługę klientów i niepowtarzalny design obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.